18 маја 17:53

Stalan posao Potrebni radnici za podrucje grada Beograda

Agency Brilliant – Objavio Posao za Vas BeogradBilo gde

Opis posla

Agenciji potrebni radnici za generalna ciscenja i druge fizicke poslove sa B kategorijom za rad na podrucju grada Beograda, godine nisu uslov, nudimo stalan posao, redovna primanja 30.000-60.000rsd, mogucnost obuke i doobuke koja sastavni deo posla i koja je placena, kao i mogucnost napredovanja.

Obavezni uslovi da konkurisete za radno mesto su:

  1. Da ste aktivan vozac minimum B kategorije 10 godina i da za taj period niste imali ni jedan saobracajni udes
  2. Da ste vredni, radni i slusate nadredjene
  3. Da dnevno mozete da radite osam sati i vise ukoliko je potrebno za potrebe agencije
  4. Da ste posteni i da niste osudjivani i da protiv Vas nije pokrenut krivicni postupak
  5. Da ce te se pridrzavati pravilnika o radu i uputstava za rad

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate uslove ocekujemo Vas poziv na kontakt broj telefona ili mail svakim radnim danom od 08.00h do 18.00h:   Kontakt broj telefona: 062 458 934 Kontakt mail: posao.beograd.rs@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao.

426 ukupno pregleda, 1 danas