20 јуна 17:51

Stalan posao Praktikant za društvene mreže

NBG CREATOR – Objavio nbgcreatorBilo gde

Opis posla

Praktikant za društvene mreže

U potrazi smo za osobom koja bi kod nas prošla praksu na poslovima vođenja poslovnih profila naših klijenata na društvenim mrežama, uz mogućnost zaposlenja nakon uspešno završene prakse.

Uslovi:

  • Dobre komunikacione i analitičke veštine
  • Visok nivo pismenosti i posedovanje kreativnih veština
  • Sposobnost za samostalni rad
  • Dobre organizacione sposobnosti i ozbiljnost u praćenju zadatih rokova
  • Dobro poznavanje platformi najpopularnijih društvenih mreža (prvenstveno Instagram, Facebook, YouTube, LinkedIn)
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Minimum SSS

Poželjno je:

  • Aktivno korišćenje društvenih mreža
  • Završena praksa na istim ili sličnim pozicijama
  • Praćenje trendova u oblasti marketinga, društvenih mreža i content marketinga
  • Rad u nekom od programa za obradu fotografija
  • Obrazovanje (formalno i/ili neformalno) u oblasti društvenih nauka – marketing, komunikacije, novinarstvo

Praksa traje 3 meseca – radnim danima po 4h dnevno.

Nakon prakse ponuda za stalni radni odnos.

Rad od kuće i fleksibilno radno vreme.

Kako se prijaviti

Molim Vas da se prijavite na email posao@nbgteam.com slanjem CV-a i propratnog pisma. Hvala.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao.

347 ukupno pregleda, 1 danas