10 апр 15:11

Stalan posao Privrednom preduzecu potreban radnik-ca na poslovima marketinga

ELSA SYSTEM DOO – Objavio bensonBilo gde

Opis posla

Privrednom preduzecu potreban radnik-ca na poslovima marketinga
Opšti i posebni uslovi:
-Visoka Strucna sprema iz oblasti ekonomije, marketinga, menadzmenta..
-Perspektivna, dinamicna, odgovorna i ozbiljna osoba, samostalna i kreativna na poslu, odlicnih organizacionih sposobnosti,
-Radno iskustvo najmanje 5 godina iz oblasti marketinga,
-Odlicno poznavanje rada na kompjuteru (Office, e-mail),
-Odlicno znanje engleskog jezika,
-Obavezno posedovanje vozacke dozvole B kategorije.

Nudimo
Stalni radni odnos, odlicne uslove za rad i prijatnu radnu atmosveru

Kako se prijaviti

CV slati na mail elsasystem@eunet.rs Kontakt telefon; 011/346-88-90 011/346-72-23

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

345 ukupno pregleda, 1 danas