17 окт 19:54

Privremen posao PRODAJNI AGENT U CALL CENTRU

CompanyWall – Objavio CompanyWallBilo gde

Opis posla

Komunikativni ste i želite dobro da zaradite? Imamo ponudu za vas!

Tražimo kandidate koji vole rad s ljudima, komunikativni su i spremni na rad u dinamičnom okruženju. Ukoliko se pronalazite u navedenim osobinama i želite konkurentnu platu, prijavite se na email zaposljavanje@companywall.rs.

Opis posla i zaduženja:

• Komunikacija sa novim klijentima
• Saradnja sa postojećim klijentima
• Prezentacija usluga bonitetne kuće CompanyWall
• Usvajanje novih znanja i veština
• Redovni treninzi i obuke za nove projekte

Očekujemo od vas:

• Poznajete Office paket i osnove rada na računaru
• Dobar ste pregovarač i komunikativni ste
• Minimum IV stepen stručne spreme
• Spremnost na rad u timu ali i samostalno odlučivanje
• Otvorenost ka savetima i timski rad

Nudimo vam:

• Mogućnost brzog napredovanja
• Stalno usavršavanje i sticanje novih poslovnih veština
• Aktivan i dinamičan posao u telemarketingu
• Konkurentnu platu (neto: 40.000) i mogućnost ostvarivanja bonusa
• Obezbeđen topli obrok
• Mogućnost napretka uz proširenja i rast preduzeća
• Organizaciju različitih događaja u okviru preduzeća
• Radno vreme od ponedeljka do petka od 08 do 16h

• Team building
• Zapošljavanje na određeno vreme uz mogućnost ostvarivanja stalnog radnog odnosa
• Rad u savremeno opremljenoj kancelariji u samom centru grada
• Zabavan posao u dinamičnom timu na kome možete dobro zaraditi!

Kako se prijaviti

Vašu biografiju možete poslati na email: zaposljavanje@companywall.rs

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Privremen posao.

621 ukupno pregleda, 1 danas