6 авг 12:11

Stalan posao Prodavac u Maloprodaji

LkdНови Сад, Војводина, Србија

Opis posla

Odgovornosti:

  • Prijem, izlaganje i prodaja robe

  • Usluživanje kupaca

  • Praćenje prodaje, stanja i kvaliteta proizvoda

  • Praćenje asortimana robe i želja potrosača

  • Rad na kasi

  • Građenje profesionalnog odnosa sa kupcima

Ostali uslovi:

  • Poznavanje mode i praćenje trendova

  • Timska orijentacija

  • Spremnost za rad u smenama i vikendom

  • Izražene prodajne veštine i ljubaznost

  • Vrhunske komunikacione sposobnosti

  • Minimum srednja stručna sprema

  • Znanje rada na računaru (Windows, Internet, MS Office)

  • Poznavanje engleskog jezika

Kako se prijaviti

  • Prijave sa kratkom biografijom na engleskom jeziku poslati elektronskim putem na:

    lkdmanager@gmail.com

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad. Plata: 20,000 - 40,000.

1398 ukupno pregleda, 1 danas