15 јула 16:19

Stalan posao Prodavac u sali

Veropoulos d.o.o. – Objavio Veropoulos D.O.O.Bilo gde

Opis posla

Veropoulos je grčka kompanija koja se bavi maloprodajom robe široke potrošnje na tržištu Srbije i Makedonije. U Srbiji je svoje poslovanje započela 2002. godine kao jedan od prvih stranih investitora.

Danas, nakon 20 uspešnih godina, postala je simbol vrhunske usluge i kvaliteta. U sklopu kompanije Veropoulos posluju dva poznata grčka brenda Super Vero i Jumbo, na 7 lokacija širom Beograda.

Zbog neprestanog širenja i povećanja obima posla, kompanija Veropoulos neprestano traga za novim i ambicioznim ljudima na poziciji: Prodavac (izlagač robe).

Uslovi i kvalifikacije:

  • Minimum SSS
  • Poželjno radno iskustvo u trgovini na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika smatraće se kao prednost

Plata: 41.000 + troškovi prevoza

Ukoliko mislite da posedujete pomenute kvalitete i želite da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite svoju radnu biografiju (CV).

Kako se prijaviti

Prijava kandidata putem e-mail adrese :  konkurs@veropoulos.rs

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Posao ističe Endless.

167 ukupno pregleda, 1 danas