30 јуна 17:22

Privremen posao Profesorka Engleskog jezika

Speak Academy – Objavio speakacademyBilo gde

Opis posla

Profesorka Engleskog Jezika

Uslovi za kandidata:
– Apsolvent,student zavrsne godine ili diplomirani profesor Engleskog Jezika
– Rad na računaru (MS Office)
– Da ima izraženu kreativnost

Zadaci radne pozicije:
– Priprema programa i plana po razlicitim nivoima
– Snimanje i predavanje lekcija
– Pravljenje testova i skripti

Speak Academy nudi:
– Mogućnost promovisanja na svetskoj sceni
– Mogućnost dobre zarada
– Rad od kuće i samostalno organizovanje radnog vremena
– Dalje usavršavanje i napredovanja

Kako se prijaviti

Svoj CV i motivaciono pismo sa fotografijom poslati elektronskim putem na adresu onlinespeakacademy@gmail.com mozete i posetiti nas sajt Speak-Academy.com Napomena stranica je u trenutnoj izradi. onlinespeakacademy.com

Kategorije poslova: Obrazovanje. Tipovi posla: Privremen posao. Plata: 40,000 - 60,000.

1283 ukupno pregleda, 1 danas