17 авг 15:18

Stalan posao Promoterke

ROVADO VISION DOO – Objavio rovadoposaoBilo gde

Opis posla

Renomiranoj multinacionalnoj kompaniji iz oblasti telekomunikacija

potrebne

ATRAKTIVNE MLADE DEVOJKE

ZA OBAVLJANJE PROMOTIVNIH AKTIVNOSTI

u zemlji i inostranstvu

Uslovi:

* Neophodno znanje engleskog jezika

* Poznavanje rada na računaru

* Poželjno radno iskustvo na poslovima promocije i prodaje

Lične karakteristike:

* Komunikativnost

* Ljubaznost,

* Šarm, elokventnost

Kako se prijaviti

Ukoliko želite da postanete deo naseg promo tima, a spremni ste da karijeru gradite u dinamičnom i inspirativnom okruženju uz stimulativnu zaradu, prijavu sa biografijom ( CV ) pošaljite na email :

zaposlenje@rovadovision.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Kategorije poslova: Kultura mediji i dizajn. Tipovi posla: Stalan posao.

1511 ukupno pregleda, 1 danas