10 јула 18:36

Privremen posao Prosorka Nemackog jezika

Speak Academy – Objavio speakacademyBilo gde

Opis posla

Profesorka,kreator kursa Nemackog jezika

Uslovi za kandidata:

– Apsolvent, student zavrsne godine ili diplomirani profesor Nemackog jezika
– Rad na računaru (MS Office)
– Da ima izraženu kreativnost

Zadaci radne pozicije:

– Priprema programa i plana po razlicitim nivoima
– Snimanje i predavanje lekcija
– Pravljenje testova i skripti

Speak Academy nudi:

– Mogućnost promovisanja na svetskoj sceni
– Platu fiksnu izmedju 40000-60000 din po zavrsenom projektu.
– Rad od kuće i samostalno organizovanje radnog vremena
– Dalje usavršavanje i napredovanje

Kako se prijaviti

Svoj CV sa fotografijom poslati elektronskim putem na adresu onlinespeakacademy@gmail.com Rok za prijavljivanje kandidata je do 10.Avgusta 2017 god. mozete i posetiti nas sajt speak-academy.com Napomena stranica je u trenutnoj izradi.

Kategorije poslova: Obrazovanje. Tipovi posla: Privremen posao. Plata: 40,000 - 60,000.

1062 ukupno pregleda, 1 danas