7 јан 23:03

Stalan posao Radnica u PS5 igraonici VUK GAMES

VUK GAMES – Objavio vukgamesBilo gde

Opis posla

Pridružite nam se i postanite deo našeg tima!

Sony Playstation igraonica VUK GAMES je u potrazi za radnicama zbog povećanog obima posla na sledećim lokacijama:

  • Ruzveltova 1, Vukov Spomenik, Beograd.
  • Makedonska 5, TC Staklenac, I sprat,Beograd.
  • Valjevskog odreda 57, Borča, Beograd.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen srednje stručne spreme.
  • Poželjno iskustvo u radu, ali nije neophodno.

Profil kandidata:

  • Ljubaznost, odgovornost, energičnost i fleksibilnost.
  • Komunikacijske i organizacione sposobnosti.

Dolaskom u naš tim dobijate:

  • Mogućnost zaposlenja u dinamičnom okruženju.
  • Mogućnost uklapanja smena sa obavezama na fakultetu.
  • Moguća prijava radnika.
  • Profesionalni i lični razvoj.

> > > PREDNOST STUDENTI!!! < < <

Ukoliko smatrate da ispunjate uslove za rad u našoj igraonici, i ako vas ispunjava rad sa ljudima, pozivamo vas da se pridružite našem timu i zajedno sa nama napredujete.

Svi zainteresovani kandidati mogu elektronskim putem poslati svoj CV ili se javiti putem Viber-a/WhatsApp-a na br.tel. 0655832766.

Možete nas zapratiti i na instagramu: @igraonicavukgames

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 20,000 - 40,000.

202 ukupno pregleda, 1 danas