21 авг 21:15

Stalan posao Radnica u veleprodaji odeće

Stoper – Objavio StoperBilo gde

Opis posla

Prodavačica u veleprodaji odeće
Lokacija: Beograd – Žarkovo Beograd

Opis radnog mesta:
– Usluživanje potrošača
– Rad na računaru
– Prijem i kontrola primljene robe
– Izlaganje proizvoda i kontrola ispravnosti
– Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima
– Praćenje asortimana proizvoda
– Održavanje urednosti i higijene maloprodajnog objekta (unutra i ispred)

Uslovi i kvalifikacije:
– Minimum srednja stručna sprema- III/IV stepen
– Osnovno poznavanje rada na računaru
– Poželjno radno iskustvo u trgovini na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:
– Odlične komunikativne sposobnosti
– Spremnost za timski rad i ispunjavanje ciljeva
– Pouzdanost i odgovornost

Kako se prijaviti

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: stoper1962@gmail.com Telefon: 063-210-675

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

664 ukupno pregleda, 1 danas