Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
12 сеп 12:57

Privremen posao Radnici obezbedjenja

SEGURIDAD D.O.O. BEOGRAD – Objavio seguridadБеоград, Србија

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Fizičko tehničko obezbeđenje

U našem preduzeću postoji stalna potreba za novim ljudima, odnosno za zapošljavanje stručnih kadrova ili specijalista u oblastima pružanja usluga: fizičko obezbeđenje, zaštita imovine i lica, tehnička zaštita, protivprovalna zaštita.

Uslovi za radnike obezbeđenja:

  • Rad u smenama, uključujući i noćni rad;
  • od III do VII stepena stručne spreme,
  • poželjno iskustvo u poslovima zaštite, PPZ kurs, kurs prve pomoći;
  • da lice nije osuđivano i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Kako se prijaviti

Ako želite da budete deo preduzeća SEGURIDAD D.O.O. BEOGRAD, ako ste opredeljeni da profesionalno, odlučno i časno pružate pomoć ljudima u zaštiti njihovog ličnog integriteta i imovine, prijavite se, posaljite radnu biografiju (CV), fotografiju i motivaciono pismo na e-mail: posao@seguridad.rs

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Beograd.

3526 ukupno pregleda, 1 danas