12 мар 20:31

Stalan posao Radnik na mašini za pravljenje folije/ekstruderista

MEGA PLAST MPT DOO – Objavio ekstruderBilo gde

Opis posla

MEGA PLAST MPT d.o.o.

Mega plast MPT d.o.o. (www.mega-plast.rs) Mitropolita Stratimirovića 152, Sremski Karlovci – Kompanija specijalizovana za proizvodnju i preradu duvane polietilenske folije i kesa. Proizvodni program obuhvata butik kese, kese tregerice, džakove, džakove sa uvučenom trakom za vezivanje, kese za zamrzivač, itd.

Potreban:

Operater za rad na mašinama za proizvodnju folije- ekstruderista

Zadaci radnog mesta:

  • Rad na mašinama za proizvodnju folije
  • Nadzor kvaliteta u toku rada mašine
  • Održavanje mašine i radnog prostora oko mašine

Opšti uslovi:

  • Iskustvo nije neophodno. Tehničko obrazovanje poželjno ali nije neophodno. Obezbedjena je obuka za rad na mašinama
  • Rad u tri smene
  • Mesto rada: Sremski Karlovci

Nudimo:

  • Obuku na najmodernijim mašinama, mogućnost napredovanja, stalan posao
  • Redovna primanja, plaćen prevoz

Kako se prijaviti

Rok za konkurisanje: do popune radnog mesta Zvati na: 021 2983 369 od 7 do 15h, ili doći lično Ili e-mailom na: megaplast@mts.rs

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Sremski Karlovci. Plata: 60,000 - 80,000.

522 ukupno pregleda, 1 danas