Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
9 јуна 19:32

Stalan posao Radnik na mašini za sečenje kesa

MEGA PLAST MPT DOO – Objavio ekstruderBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Mega plast MPT d.o.o, Mitropolita Stratimirovića 152, Sremski Karlovci

www.mega-plast.rs

Kompanija specijalizovana za proizvodnju polietilenske folije i kesa. Proizvodni program obuhvata butik kese, kese tregerice, džakove, džakove sa trakom za vezivanje, kese za zamrzivač, itd.
Potrebni:
Operateri za rad na mašinama za sečenje kesa

Opšti uslovi:
Iskustvo nije neophodno. Obezbedjena je obuka za rad na mašinama
Rad u tri smene
Mesto rada Sremski Karlovci

Nudimo:
Obuku na najmodernijim mašinama, mogućnost napredovanja, stalan posao
Redovna primanja, plaćen prevoz

Kako se prijaviti

-telefonom: 021 298 33 69 od 7 do 15h -poslati poruku: megaplast@mts.rs -doći lično: od ponedeljka do petka od 7 do 15h

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Sremski Karlovci. Plata: 40,000 - 60,000.

531 ukupno pregleda, 1 danas