6 авг 20:35

Honorarni posao Radnik u plasteniku i na polju

Omladinska zadruga Mjob – Objavio MjobBilo gde

Opis posla

Za potrebe našeg klijenta tražimo kandidate za rad u plasteniku i na otvorenom polju u Kraljevcima (opština Ruma).

Opis posla:
• Radovi u radnim zonama plastenik, fizički poslovi
• Poslovi pripreme obradivih površina, sejanja i održavanja zasejanih površina
• Poslovi ubiranja,selektovanja,pakovanja i transportovanje plodova iz radne zone do magacinskog dela
• Pakovanje iz magacinskog dela u transportno vozilo
• Po potrebama posla koristi se viljuškar

Uslovi za kandidate:
• Omladinci do 30 godina
• Fizički spremni
• Odgovorni i operativni
• Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Neophodna sanitarna knjižica (troškove snosi poslodavac)

Kandidatima nudimo:
• Angažovanje u periodu 14.08.-22.08.
• Radno vreme 8-10h dnevno, 6 dana u nedelji
• Zaradu 280 rsd/h

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem sms-a na 0606808896, navesti ime i prezime, godište, KRALJEVCI.

Kategorije poslova: Poljoprivreda. Tipovi posla: Honorarni posao.

707 ukupno pregleda, 1 danas