22 авг 17:53

Stalan posao RADNIK U PROIZVODNJI

APG KRISTAL GROUP – Objavio APG KRISTAL GROUPBilo gde

Opis posla

  • Zahtevi: Rukovanje automatizovanim mašinama za premotavanje dzambo rolni
  • Podešavanje mašina prema radnom nalogu;
  • Praćenje i kontrola rada mašina, kako bi se ostvario željeni kvalitet i količina gotovih proizvoda, uz minimalne zastoje;
  • Kontrola kvaliteta gotovih proizvoda;
  • Učestvovanje u redovnom i preventivnom održavanja;
  • Poštovanje procedura za bezbedan rad
  • Uslovi rada: Precizni, odgovorni i posvećeni poslu koji se obavlja u skladu sa pravilima i procesima
  • Imate završenu srednju školu
  • Poželjno iskustvo na poslovima u proizvodnji
  • Želite da učite i unapređujete svoje veštine

Mi nudimo: Nastojimo da stvorimo kulturu koja inspiriše naše ljude da dostignu svoj puni potencijal. Ići korak dalje – za kolege i kupce – naši ljudi su pokretači naše posvećenosti ostvarenjima i ključni su faktor našeg uspeha. Budite deo naše budućnosti. Redovna plata, mogučnost zaposlenja u stalni radni odnos. Za kandidate koji nisu stambeno obezbedjini imaju stan na raspolaganju u okviru preduzeća.

Kako se prijaviti

Prijava na oglas putem telefona 0605065566

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Posao ističe 3 dana.

14 ukupno pregleda, 1 danas