10 апр 15:14

Stalan posao Radnik u proizvodnji

Fabrika kartona Umka – Objavio Fabrika kartona UmkaBilo gde

Opis posla

Fabrika kartona Umka (www.umka.rs) je osnovana 1939. godine. Umka je proizvođač hromo kartona, na bazi recikliranog papira. Naš proizvod ima široku primenu u izradi kartonske ambalaže za potrebe prehrambene, farmaceutske, hemijske, duvanske, tekstilne, automobilske industrije i sl. Umka je jedan od najvećih izvoznika i najveći recikler u Srbiji. Od 2004. godine nalazi se u sastavu Kappastar Grupe (www.kappastar.com), od kada ulaže značajna sredstva u razvoj sopstvenih kapaciteta, ali i očuvanje životne sredine.

Usled povećanog obima posla, raspisujemo konkurs za poziciju:

Radnik u proizvodnji

Umka

Opis pozicije:

Radnik u proizvodnji obavlja različite poslove i zadatke na mašinama, uređajima i pozicijama na karton mašini ili u službi dorade i pakovanja.

Uslovi:

  • III stepen stručne spreme-prednost mašinske struke
  • Poželjno je radno iskustvo na poslovima u proizvodnji i u upravljanju viljuškarom

Nudimo vam:

  • Rad u stabilnoj i stalnorastućoj kompaniji
  • Redovna primanja sa stimulativnim bonusima za ostvarene rezultate
  • Mogućnost dugoročnog i stabilnog zaposlenja
  • Mogućnost da učite i razvijate svoja znanja i veštine

Kako se prijaviti

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo fabrike koja postoji više od 80 godina, prijavite se slanjem svoje radne biografije na jobs@umka.rs

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd и cukarica.

388 ukupno pregleda, 1 danas