1 феб 16:48

Stalan posao Radnik u proizvodnji

Joilart d.o.o. – Objavio Joilart dooBilo gde

Opis posla

Joilart doo je proizvodno preduzeće sa sedištem u Barajevu, čija je osnovna delatnost projektovanje, izrada i montaža metalnih konstrukcija, kao i proizvodnja elemenata i proizvoda od kovanog gvožđa.

Oglašava slobodno radno mesto:

Radnik u proizvodnji

Opis posla:

– Poslovi izrade i obrade elemenata i konstrukcija od metala

Uslovi:

– Iskustvo u radu nije obavezno

– Obuku za rad obezbeđuje poslodavac

Mesto rada:

– Bogoljuba Petkovića 1a, Barajevo

Kako se prijaviti

Prijave slati na e-mail: karijera@joilart.com ili telefonom: 063/484 636 , najkasnije do 15.02.2023. Napomena: slanjem prijave saglasni ste sa obradom i korišćenjem ličnih podataka iz iste, za potrebe selekcije kandidata.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Barajevo.

79 ukupno pregleda, 1 danas