11 јула 21:28

Stalan posao Radnik u sportskoj kladionici

Lucky Win – Objavio Mijodrag KisicPančevo, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Operater na uplatnom mestu u kladionici

Opis radnog zaduženja:

  • Prijem uplata i isplaćivanje dobitnih tiketa
  • Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za uslove i
  • način igranja
  • Prijem porudžbina od gostiju, priprema toplih i hladnih napitaka i usluživanje gostiju
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Rad na aparatima i elektronskom ruletu
  • Održavanje urednosti radnog prostora

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjmo iskustvo

Kako se prijaviti

Molimo vas da vaše prijave sa biografijom i kontakt telefonom, pošaljite na e mail adresu mijodrag.kisic@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Pančevo.

3914 ukupno pregleda, 1 danas