1 апр 19:36

Stalan posao Radnik u transportu novca i vrednosti

Inexplus – Objavio milena papicBilo gde

Opis posla

Zbog povećanog obima posla, Privrednom društvu InexPlus Doo su potrebni izvršioci na poslovima:
Radnik u transportu novca i vrednosti

Mesto rada : Beograd i Novi Sad
( više izvršilaca )

Uslovi za kandidate:
• Minimum III stepen stručne spreme ( bez obzira na smer);
• Vozačka dozvola „B“ kategorije obavezna,“C“ kategorija poželjna
• Obavezno posedovanje licence sa nošenjem oružja LF2

Opis poslova :
• Vrši transport i obezbeđenje novca i vrednosti, sprovođenjem definisanih bezbednosnih procedura rada i zakonskih odredbi
• Zadužuje i razdužuje oružje prema utvrđenoj procedure;
• Izvršava poslove po dnevnom nalogu pretpostavljenog rukovodioca;
• Vrši zaduživanje i razduživanje pošiljki po utvrđenoj procedure;
• Koristi sva raspoloživa materijalna sredstva zaštite u transportu novca i vrednosti;
• U stalnom je kontaktu sa neposrednim rukovodiocem;
• Prema utvrđenoj proceduri popunjava administrativne obrasce i podnosi dnevne izveštaje;
• Obavlja druga zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca

Nudimo:
• Rad u uspešnoj, rastućoj kompaniji uz mogućnosti napredovanja;
• Rad u profesionalnom i timski orijentisanom okruženju;
• Redovnu isplatu zarada.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.na adresu hr@inexsg.rs.
Zahvaljujemo se svim prijavljenim kandidatima na interesovanju za rad u našem timu. Biće kontaktirani samo oni koji budu izabrani za intervju.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd и Novi Sad.

379 ukupno pregleda, 1 danas