7 дец 05:18

Stalan posao Recepcionerka

Prenoćište Luna – Hotel Sveti Georgije – Objavio Sveti GeorgijeBilo gde

Opis posla

Naziv pozicije

Recepcionerka

Grad

Novi Sad

Poslovna adresa

Okrugiceva 1

Zahtevi: SSS, rad na računaru, znanje engleskog jezika

Uslovi rada: Bivši Hotel Sveti Georgije a sada Pansion Luna 2005, vrhunski opremljen sa svim uslovima koji olakšavaju rad. Radno vreme je u dve smene po 8h, I od 06h-14h, II od 14h-22h, 4 dana u mesecu su slobodna. Plata je redovna, dobija se putni trošak na nivou grada ili markica.

Dužnosti: Izdavanje soba, naplata, prijava gostiju, rad na promociji na društvenim mrežama…

Kako se prijaviti

CV-i poslati na info@svetigeorgije.co.rs Kontakt telefon: +381 60 643 56 24; +381 21 643 56 24

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad и Petrovaradin. Plata: 40,000 - 60,000.

30 ukupno pregleda, 1 danas