16 јула 18:20

Stalan posao ŠANKER/ KONOBAR/ KUVAR/ PRODAVAC SLADOLEDA

Srb dvor-nica – Objavio Marija MilosevicBeli Potok, Beograd, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Potrebni radnici na pozicijama:

šanker/ konobar/ kuvar/ prodavac sladoleda

u caffe-restoran-u „AVALA CAFFE“, koji se nalazi u podnožju Avalskog tornja.

Avala caffe je ugostiteljski objekat koji se nalazi ispod Avalskog tornja. U sklopu objekta nalazi se velika terasa ispred lokala, odvojena bašta sa igralištem za decu, kao i posebna igraonica u kojoj se nalaze dva zamka na naduvavanje za mališane. Ovaj kafe-restoran nudi prvoklasnu uslugu širokog asortimana, uz ljubazno osoblje i prijatan prirodni ambijent.

Radnicima nudimo odlične uslove rada u predivnom ambijentu i sa prijatnim kolektivom.

Uslovi koje radnici treba da ispunjavaju: da imaju iskustva u radu, da poštuju radnu disciplinu i kolegijalnost i da žive u okolini Avale. Poželjno je da imaju i svoj auto.

Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da pošalju e-mailom, ili da se jave na kontakt telefon poslodavca.

Adresa: Avalski put bb (Kompleks Avalski toranj, Lokal 1), Beograd- Voždovac

Lice za kontakt: Marija Milošević

Kontakt telefon: 060/66-32-666

E-mail:  avalacaffe@gmail.com

Kako se prijaviti

Lice za kontakt: Marija Milošević Kontakt telefon: 060/66-32-666 E-mail:  avalacaffe@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1053 ukupno pregleda, 1 danas