30 јула 06:16

Stalan posao Saradnik na poslovima administracije

Predstavnistvo GBGI CEE – Objavio milos123Београд, Србија

Opis posla

Uslovi:

  1. minimum SSS
  2. Znanje engleskog i francuskog jezika (pisana i verbalna komunikacija)
  3. Poznavanje rada na racunaru (Excel, Outlook, Word)

Opis posla:

  1. Izrada ponuda za klijente
  2. Pracenje i kontrola dokumentacije
  3. Operativni, administrativni i dnevni poslovi

Profil kandidata:

  1. Komunikativna, fleksibilna i odgovorna osoba
  2. Posedovanje dobrih organizacionih sposobnosti
  3. Sposobnost rada u timu

Kako se prijaviti

Vas CV, fotografiju i propratno pismo poslati na email belgrade@gbg.com sa naznakom "Prijava na konkurs". Konkurs traje do 20. avgusta 2015. Samo kandidati koji udu u uži izbor bice kontaktirani.

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1896 ukupno pregleda, 1 danas