30 јула 15:03

Privremen posao SARADNIK NA TERENU

EKO LOGO 036 D.O.O – Objavio EKOLOGO036Bilo gde

Opis posla

Obilazi i telefonom kontaktira postojeće i potencijalne klijente u cilju prodaje usluga. Ugovara prodaju usluga u skladu sa poslovnom politikom firme. Odgovoran je za naplatu potraživanja od klijenata koji pripadaju njegovom terenu. Vodi računa o tome da se ispune planovi o realizaciji i dinamici naplate. Odgovoran je za sprovođenje aktivnosti u okviru svojih zaduženja u skladu sa uputstvima koje dobija od koordinatora mreže. Obavlja i druge poslove koji nisu obuhvaćeni popisom poslova, a koji po svojoj prirodi pripadaju ovoj grupi poslova. Izveštava koordinatora mreže o bitnim dešavanjima na tržištu. Kreira izveštaje o poseti kupcima na nedeljnom i mesečnom nivou.
Uslovi:
-minimum srednja stručna sprema
-prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom i prodaji robe i usluga na terenu
-posedovanje sopstvenog automobila
-poznavanje rada na računaru
Prijave i CV slati na mail jelena.misovic@ekologo.rs sa naznakom ZA KONKURS-SARADNIK NA TERENU

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Privremen posao.

1502 ukupno pregleda, 1 danas