4 апр 18:52

Stalan posao Šef servisa

Eurostar – Objavio EurostarNiš, Serbia

Opis posla

Ovlašćeni „MAN Truck & Bus Service Partner “ Eurostar “ u Nišu

RASPISU JE KONKURS ZA RADNO MESTO:

ŠEF SERVISA

(broj izvršilaca 1)

Uslovi:

VII stepen stručne spreme,obavezno poznavanje tehničkog znanja o motornim vozilima

Radno iskustvo: minimum 5 godina u auto-industriji na mestu šefa servisa

Veštine:

-Engleski jezik-napredni nivo

-Vozačka dozvola „B“ kategorije

-Obavezno poznavanje rada na računaru MS OFFICE

-Poželjna dodatna usavršavanja na području servisiranja i upravljanja ljudima,

-Orijentiranost ka cilju,

-proaktivnost i preciznost u radu,

-izražena komunikativnost i organizacijska sposobnost,

-sposobnost rukovođenja timom,

-odgovornost za rezultate poslovne jedinice,

-profesionalnost u ophođenju s klijentima i članovima tima,

Da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak

Opis poslova:

-Servisiranje polovnih automobila svih marki,

-Rukovođenje ljudskim i tehničkim resursima servisa,

-Učešće u narudžbini auto delova, auto opreme i kozmetike,

-Praćenje i učešće u dopuni asortimana zaliha servisa,

-Analiza zahteva kupaca i saradnja sa službom nabavke i prodaje,

-Analiza zahteva kupaca i saradnja sa servisnim(prijemnim) savetnikom,

-Odgovornost i briga o rezultatima u servisiranju novih i polovnih automobila,

-Odgovornost i briga o rezultatima rada servisa,

-Briga za budžete i planove servisa,

-Kontrola servsine dokumentacije,

-Komunikacija sa kupcima,

-Organizacija i praćenje poslovnih procesa te briga o zaposlenima servisa,

-Odgovornost za organizaciju rada te urednost servisnog centra,

-Ostali poslovi u skladi sa potrebama i obavezama radnog mesta.

Nudimo Vam:

Redovnu zaradu, dobre uslove rada i pozitivnu radnu atmosferu

Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Rad na neodredjeno vreme

Na razgovor će biti pozvani samo oni kandidati koji zadovolje navedene uslove

  • Razgovori sa kandidatima obaviće se u Nišu
  • Prijave slati na mail: office@eurostar.rs

Kako se prijaviti

Poslati CV sa propratnim podacima na mail office@eurostar.rs

Kategorije poslova: Autoindustrija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Niš. Plata: 40,000 - 60,000.

1659 ukupno pregleda, 1 danas