13 апр 14:49

Stalan posao SENIOR DEVELOPER

New Dimension – Objavio ndPančevo, Vojvodina, Serbia

Opis posla

New Dimension radi nepunih 25 godina i bavi se isključivo proizvodnjom Liddera, poslovnog softvera za domaće tržište, što je projekat na kome rade svi zaposleni. Tražimo SENIOR DEVELOPERA, koji bi se rado priključio našem iskusnom timu.

OPIS POSLA:

· Stalno radno mesto na održavanju i razvoju postojećeg projekta. Nakon test perioda od 15-ak dana, sledi period „učenja“ svega u vezi sa projektom (u to spadaju osnove organizacije i poslovanja preduzeća, kao i osnove ekonomije, analize…).

· 98% projekta se radi u Delphiju.

· Dobri uslovi za rad: originalni developer software, sva potrebna literatura, mali tim, bez „dead-line“ pritiska. Opušteno, ali ozbiljno u većem delu vremena.

· Zarada redovna i legalna. Bonusi i plata zavise od ukupnog poslovanja. Regresi i nagrade za stalnost se podrazumevaju.

· Radi se puno radno vreme, a vreme dolaska i odlaska je klizno, tj. dogovorljivo. LanParty gaming samo subotom popodne i nije obavezan 🙂

USLOVI:

· Odlično poznavanje Pascala/Delphi-ja i najosnovnije Java scriptinga, PHPa, SQLa, administriranja mreža i Windowsa.

· Svoje programersko iskustvo treba da nam dokažete objašnjavanjem projekta na kome ste iskustvo sticali.

· Spremnost za stručno usavršavanje (sve resurse, osim vremena, obezbeđuje firma).

· Znanje engleskog na nivou mogućnosti korišćenja stručne literature.

· Mogućnost uklapanja u postojeći tim i način rada, što se obostrano utvrđuje u test periodu.

DODATNI INFO:

· Bitnije od poznavanja brojnih alata je da znate samostalno da napravite programče koje radi nešto korisno BEZ  SQLa ili nekog drugog DB engine-a.

Kako se prijaviti

Ako želite da budete deo New Dimension tima, pošaljite nam kratku radnu biografiju i kontakt podatke na mail: posao@nd.rs najkasnije 30. aprila 2017. godine.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Pančevo.

1211 ukupno pregleda, 1 danas