13 авг 12:05

Stalan posao Senior Test dveloper

SMART DOO – Objavio SMARTDOOНови Сад, Војводина, Србија

Opis posla

Senior Test Developer

Primarne odgovornosti:

  • Definisanje test scenarija
  • Pisanje test dokumentacije (procene, test planovi, ponude „proposal“)
  • Pisanje automatskih testova
  • Analiza test rezultata
  • Optimizovanje vremena i podizanje kvaliteta testiranja
  • Priprema podataka za testiranje

Uslovi:

Obavezno:

  • Iskustvo 5+ godina
  • Iskustvo sa funkcionalnim i ne-funkcionalnim testiranjem
  • Pisana i usmena komunikacija na engleskom jeziku (CEF B2+)

Tehnologije:

  • Selenium ili CodedUI ili Protractor
  • Osnove OOP
  • SQL, HTML, CSS, JavaScript

Sposobnosti

  • Dobra komunikacija i proaktivnost
  • Liderske i mentorske sposobnosti
  • Samostalnost u radu
  • Timska orijentacija i sposobnost saradnje
  • Iskustvo u agilnim metodologijama (Scrum ili Kanban)

Dodatno vrednujemo:

  • Položen ISTQB ili Tmap ispit

Mi Vam nudimo:

  • Stimulativno i dinamično radno okruženje
  • Redovnu, sigurnu i dobru zaradu
  • Edukaciju
  • Rad u mladom i perspektivnom timu
  • Posao u kompaniji koja je usmerena ka konstantnom razvoju
  • Priliku za napredovanje u okviru velike i uspešne grupacije

Napomene:

Uz CV potrebno je priložiti:

  • Sve relevantne sertifikate
  • Opis projekata na kojima ste radili

Kako se prijaviti

Molimo Vas da svoj CV šaljete isključivo na e-mail adresu:   posao@smart.rs Rok za konkurisanje: do popune

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad.

1368 ukupno pregleda, 1 danas