30 маја 18:35

Stalan posao Serviser fotokopira i stampaca

Malex City Copy Services doo – Objavio AlexandervilleBilo gde

Opis posla

Od kandidata očekujemo da ispunjava navedene uslove:

  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije, primeran vozač
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Osnovno znanje mrežnih protokola i rad u mrežnim okruženjima
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Znanje engleskog jezika

Zadaci radnog mesta:

  • Preventivno i vanredno održavanje Canon, Lexmark, Kyosera, multifunkcionalnih uređaja i štampača, fotokopira, skenera, plotera…
  • Instalacija i servis štampača i multifunkcionalnih uređaja
  • Instalacija pratećih aplikacija i upravljačkih programa
  • Obuka korisnika za rad na uređajima
  • Pružanje podrške korisnicima (telefonski i na lokaciji korisnika)
  • Praćenje rada klijenata
  • Rad na terenu

Lične karakteristike:

  • Preciznost, odgovornost i timska usmerenost
  • Poštovanje rokova, izvršavanje zadataka u kratkim rokovima
  • Želja za učenjem i napredovanjem
  • Izražene analitičke i komunikativne sposobnosti
  • Ambicioznost

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost stalne edukacije, treninge i sertifikaciju po standardima
  • Prijatno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja
  • Stimulativno nagrađivanje

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Kako se prijaviti

011/329-19-82 Radno vreme: Ponedeljak-Petak 08h-16h Subotom 09h-15 office@malex.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 60,000 - 80,000.

168 ukupno pregleda, 1 danas