14 нов 05:44

Stalan posao Serviser viljuškara

Tigor Trade Doo – Objavio uros.zec@tigor-trade.rsBilo gde

Opis posla

Zahtevi: Popravka i servisiranje viljuškara. Rad u radionici i na terenu. Položena B kategorija.

Uslovi rada: Redovna isplata plata svakog meseca između 1. i 5. u mesecu. Kompletna opremljenost HTZ opremom prilikom rada. Mogućnost napredovanja, sa povećanjem posla, srazmerno povećanje plate, eventualna mogućnost korišćenja službenog vozila za dolazak i odlazak sa posla.

Poželjno znanje engleskog jezika i osnovnog rada na računaru. Radno vreme ponedeljak – petak i svaka druga subota, koja se plaća prekovremeno. Mogućnosti dobijanja sertifikata za Hyster viljuškare.

Dužnosti:​ Popravka i servisiranje viljuškara (električnog, plinskog i dizel viljuškara), pripremanje viljuškara za rad, upotrebu i isporuku.

Rad sa ljudima koji su mladi, veoma spretni, spremni da pomognu, priskoče u pomoć. Možda je baš ovo što Vam treba. Očekujemo da i Vi budete naš kolega od poverenja.

Siguran posao

Očekujemo Vas

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

463 ukupno pregleda, 1 danas