17 маја 04:51

Stalan posao Serviser

Be You Technology doo – Objavio info@beyoutechnology.rsBilo gde

Opis posla

Oglas za posao

Traži se radnik za posao servisera kozmetickih aparata i lasera za trajnu epilaciju. Mesto rada Beograd. Firma: Be You Technology d.o.o. Pozeljno iskustvo profil elektronicar ili mehanicar. Redovna zarada u dogovoru sa poslodavcem, nije fiksno radno vreme.

Zahtevi: Poželjno iskustvo elektroničar ili mehaničar, neophodno znanje engleskog i afintiet prema elektronici i mašinama. Vozacka dozvola Bkat. Komunikativan, kulturan, uporan, vredan I odgovoran.

Uslovi rada: popravka aparata u servisu u Makenzijevoj 23 i odlasci na teren

Dužnosti:​ Servisiranje kozmetičkih uređaja, uglavnom zamena delova. Standardni uređaji: laseri za trajnu epilaciju, radio frekvencije, hidroabrazije i dermoabrazije (pumpe), zamena elektronskih ploča: motherboard ili powerboard

Nudimo:
• Obuku u okviru firme i van nje

  • Dinamičan posao
    • Korektan kolektiv spreman da prihvati nove saradnike
    • Mogućnost da radom i zalaganjem obezbedite sigurnost i postanete deo našeg tima
    • Redovna zarada

Kako se prijaviti

prijava na mejl info@beyoutechnology.rs kontakt tel 062/8044770

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

736 ukupno pregleda, 1 danas