11 јула 14:54

Stalan posao Servisni tehničar

Mobis electronic servisni centar – Objavio mescbgdBeograd, Serbia

Opis posla

Radno mesto:     Servisni tehničar

Mobis electronic servisni centar je vodeći  servis mobilnih tehnologija u Srbiji i regionu.

Ukoliko ste spremni da prihvatite izazov i priliku za profesionalni i lični razvoj, želite samostalan i zahtevan posao u kojem ćete pokazati svoja znanja i sposobnosti i napredovati na osnovu sopstvenih rezultata, pozivamo Vas da postanete deo našeg uspešnog tima.

Osnovni preduslovi :

  • SSS/VSS – oblast elektronika/telekomunikacije
  • poznavanje hardware i software mobilnih telefona
  • radno iskustvo – duže od 1god u traženoj oblasti
  • osnovno znanje engleskog jezika
  • visok nivo profesionalnosti, organizovanosti i odgovornosti
  • potrebno je više izvršilaca

Sve zainteresovane koji ispunjavaju navedene preduslove, molimo da svoj CV sa fotografijom pošalju na e-mail: office@mesc.rs, sa naznakom “Servisni tehničar – ime i prezime“

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1197 ukupno pregleda, 1 danas