15 апр 18:19

Privremen posao Sezonski posao u ugostiteljstvu na hrvatskom primorju

EVENTS MANAGEMENT BALKAN – Objavio bensonBilo gde

Opis posla

Ukoliko želite da već od maja ili juna radite na hrvatskom primorju, prijavite se za posao:
– servirke, konobarice, šankerice, rad na aparatu za sladoled,
– kuvara, pizza majstora, rostiljdzije,
– konobara, šankera, trgovca ( oba pola ),

Obavezno iskustvo i znanje engleskog,nemačkog ili italijanskog jezika, bilo koji, prijava sa boravišnom i radnom dozvolom.
Odlični uslovi+ishrana i smeštaj.

Za radnu dozvolu je potrebno oko 20 dana, budite brzi i prijavite se što pre,broj slobodnih pozicija je ograničen.

Kako se prijaviti

Prijavite se: - Prijavom na našoj Facebook stranici: https://www.facebook.com/Zaposlenje-u-Evropi-2461605507202045/, - pustite poruku na viber/whats app broj +359877872998 - posaljite mejl sa najvaznijim podacima na zaposlenjeuevropi@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: hrvatska.

708 ukupno pregleda, 1 danas