21 окт 19:06

Stalan posao Službenik obezbeđenja

Marera Property Management – Objavio Marera Property ManagementBilo gde

Opis posla

Kompanija Eurosecurity je deo Marera Property Management grupacije, koja pruža integrisana facility menadžment rešenja za moderne i funkcionalne objekte u komercijalnom, industrijskom i javnom sektoru. Eurosecurity je specijalizovan za pružanje usluga iz oblasti privatne i korporativne bezbednosti, urbane bezbednosti, pružanje usluga fizičkog i tehničkog obezbeđenja, projektovanje sistema obezbeđenja lica, imovine i poslovanja, procenu rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja, procenu ugroženosti i izradu planova zaštite i spasavanja u vanrednim situacijama, zaštitu od požara, zaštitu životne sredine, procenu rizika na radnom mestu u pogledu bezbednosti i zdravlja na radu, bezbednosne procene javnih skupova, projektovanje sistema informacione bezbednosti, istražne delatnosti, obuke iz oblasti bezbednosne kulture i druge stručne obuke za različite privredne subjekte.

Širimo naš tim i u potrazi smo za novim članom na poziciji:

Službenik obezbeđenja

Beograd (više lokacija)

Opis posla:

  • Obezbeđivanje objekata i lokacija u skladu sa Zakonom o privatnom obezbeđenju
  • Sprovođenje uspostavljenih pravila organizacije, propisa i smernica klijenta – korisnika usluga obezbeđenja i staranje o održavanju bezbednog ambijenta
  • Pružanje usluga fizičke zaštite lica i imovine
  • Vršenje kontrole pristupa i pregled lica, vozila i robe koja ulaze, izlaze ili se nalaze unutar štićenog objekta ili prostora
  • Brzo reagovanje u slučaju incidenata ili vanrednih situacija, uključujući pozivanje hitnih službi ukoliko je potrebno
  • Izveštavanje neposrednog rukovodioca o izvršenim zadacima

Profil kandidata:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na poslovima obezbeđenja
  • Posedovanje licence za službenika obezbedjenja bez ili sa oružjem
  • Odgovorni i timski orjentisani

Uslovi koje nudimo:

  • Rad u korporativnom i dinamičnom okruženju koje se brzo razvija
  • Stalno usavršavanje
  • Mogućnost za lični i profesionalni razvoj

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem biografije (CV) na hr@mareragroup.rs sa naznakom Obezbeđenje, Beograd. Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao.

43 ukupno pregleda, 1 danas