1 дец 18:04

Stalan posao Službenik obezbeđenja

ELS doo Beograd – Objavio ELSdooBilo gde

Opis posla

Privredno društvo ELS d.o.o. osnovano je marta 2014. godine, kao preduzeće u delatnosti privatnog obezbeđenja. Iako mladi, postavljanjem idealnog odnosa visokih standarda i nivoa performansi sa jedne strane, kao i iskusnog rukovodećeg kadra sa druge, pozicionirali smo se kao jedna od najuglednijih kompanija na tržištu.

Zbog proširenja obima posla potražujemo    licencirane službenike obezbeđenja  u Alibunaru, Beogradu, Bačkoj Palanci, Čačku, Gornjem Milanovcu, Kragujevcu  koji će doprineti rastu našeg poslovnog uspeha.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Da su psihofizički sposobni za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (Dokaz: uverenje iz suda, uverenje iz MUP-a)

Prednost i posebne pogodnosti za:

  • Kandidate koji imaju licencu za obavljanje poslova privatnog obezbeđenja,
  • Kandidatima koji ne poseduju licencu nudimo stručnu obuku za potrebe licenciranja za poslove privatnog obezbeđenja u skladu sa Zakonom i polaganje stručnog ispita.

Nudimo:

  • Dobru organizaciju posla i sigurnost zagarantovanu zakonom o radu
  • Mogućnost napredovanja za perspektivne kandidate
  • Rad u stručnom timu kompanije
  • Edukaciju i profesionalno usavršavanje

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite dinamičnom ELS timu, očekujemo Vašu prijavu.

Kako se prijaviti

CV možete poslati na mail idjordjevic@elssec.rs ili se javiti putem telefona na 062/790-147   Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao.

88 ukupno pregleda, 1 danas