12 дец 19:56

Stalan posao Službenik obezbeđenja

ELS doo Beograd – Objavio ELSdooBilo gde

Opis posla

Privredno društvo ELS d.o.o. osnovano je marta 2014. godine, kao preduzeće u delatnosti privatnog obezbeđenja. Iako mladi, postavljanjem idealnog odnosa visokih standarda i nivoa performansi sa jedne strane, kao i iskusnog rukovodećeg kadra sa druge, pozicionirali smo se kao jedna od najuglednijih kompanija na tržištu.

Zbog proširenja obima posla potražujemo    licencirane službenike obezbeđenja  iz Kule, Sivca, Nove Gajdobre, Bačke Topole, Bačke Palanke, Obrovca  koji će doprineti rastu našeg poslovnog uspeha.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Da su psihofizički sposobni za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja
  • Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva (Dokaz: uverenje iz suda, uverenje iz MUP-a)

Prednost i posebne pogodnosti za:

  • Kandidate koji imaju licencu za obavljanje poslova privatnog obezbeđenja,
  • Kandidatima koji ne poseduju licencu nudimo stručnu obuku za potrebe licenciranja za poslove privatnog obezbeđenja u skladu sa Zakonom i polaganje stručnog ispita.

Nudimo:

  • Dobru organizaciju posla i sigurnost zagarantovanu zakonom o radu
  • Mogućnost napredovanja za perspektivne kandidate
  • Rad u stručnom timu kompanije
  • Edukaciju i profesionalno usavršavanje

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite dinamičnom ELS timu, očekujemo Vašu prijavu.

Kako se prijaviti

    CV možete poslati na mail idjordjevic@elssec.rs ili se javiti putem telefona na 062/790-147   NapomenaSlanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao.

98 ukupno pregleda, 1 danas