18 феб 17:05

Stalan posao Specijalista prodaje ugljeničnih šipkastih čelika

Techcom Steel SRB – Objavio Techcom Steel SRBBeograd, Belgrade, [no name], Serbia

Opis posla

Specijalista prodaje ugljeničnih šipkastih čelika i specijalnih čelika u kvalitetima
Svrha konkursa:
– povećanje obima prodaje ugljeničnih šipkastih čelika i specijalnih čelika u kvalitetima
Opis posla:
– direktna aktivna prodaja ugljeničnih šipkastih čelika i specijalnih čelika u kvalitetima
– pun prodajni ciklus: aktivna potraga za novim klijentima i održavanje postojeće klijentske baze kupaca ugljeničnih šipkastih čelika i specijalnih čelika u kvalitetima (hladni pozivi, specijalizovane baze podataka, otvorene izvore, internet) – procena solventnosti klijenata i rizika naplate potraživanja – pregovori – zaključenje ugovora – kontrola isporuke – kontrola naplate
– obrada zahteva za nabavku robe, priprema komercijalnih predloga, usaglašavanje uslova isporuke
– priprema tenderske dokumentacije i učešće na tenderima
– implementacija tehnicke i informativne podrške klijenata
– vođenje baze klijenata
Uslovi za kandidata:
– obavezno radno iskustvo prodaji ugljeničnog šipkastog čelika i specijalnih čelika u kvalitetima
– pozitivno iskustvo učešća u tenderima ugljeničnih šipkastih čelika i specijalnih čelika u kvalitetima
– posedovanje sopstvenog automobila i vozačke dozvole B kategorije
– spremnost na sluzbena putovanja u drugi gradovi i regioni Srbije
– postojanje sopstvene baze klijenata
– fokusiranje na krajnji rezultat
– dinamican, pouzdan
Uslovi rada:
– petodnevna radna nedelja
– plata po dogovoru

Kako se prijaviti

Kontakt telefon: 063/7224419, Julija CV pošaljite na email: yuliaprotich@yandex.ru CV (moze u slobodnoj formi) mora ovavezno sadrzati sledecu informaciju: - iskustvo u prodaji kojih oznaka ugljenicnih šipkastih čelika i specijalnih čelika u kvalitetima posedujete - kolicina klijenata u sopstvenoj klijentskoj bazi - iz kojih grana industrije su većina vasih klijenata - gde ste radili (naziv kompanija)

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1273 ukupno pregleda, 1 danas