21 феб 20:41

Stalan posao Spremačica sa iskustvom

Hotel „Sveti Georgije“ – Objavio Sveti GeorgijeBilo gde

Opis posla

Grad:

Novi Sad

Poslovna adresa:

Okrugićeva 1, Petrovaradin

Vrsta zaposlenja:

Puna zaposlenost

Plata:

37.000 RSD/za mesec

Zahtevi:
Nema zahteva za stručnu spremu, poželjno iskustvo.

Uslovi rada:
Licencirani dom i hotel sa jednom zvezdicom, vrhunski opremljen sa svim uslovima koji olakšavaju rad. Radno vreme je u dve smene po 7h, I od 07h-14h, II od 13h-20h, 4 dana u mesecu su slobodna. Plata je redovna, dobija se putni trošak na nivou grada, 1 obrok. Prijava je obavezna. 2 dana su probna i nisu plaćena.

Dužnosti:
Čišćenje svih prostorija Hotela i Doma za stare, nekad je rad u hotelu a nekad u Domu koji se nalazi preko puta, pranje/peglanje veša…

Kako se prijaviti

CV-i poslati na info@svetigeorgije.co.rs Kontakt telefon: +381 60 643 56 24; +381 21 643 56 24

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad и Petrovaradin. Plata: 20,000 - 40,000.

588 ukupno pregleda, 1 danas