16 јан 20:21

Stalan posao Spremačice

Sveti Georgije – Objavio Sveti GeorgijeBilo gde

Opis posla

Poslovna adresa:

Okrugićeva 1, Petrovaradin

Vrsta zaposlenja:

Puna zaposlenost + honorarni posao

Zahtevi:
Nema zahteva za stručnu spremu, poželjno iskustvo.

Uslovi rada:
Licencirani dom i hotel sa jednom zvezdicom, vrhunski opremljen sa svim uslovima koji olakšavaju rad. Radno vreme je u dve smene po 7h, I od 07h-14h, II od 13h-20h, 4 dana u mesecu su slobodna. Plata je redovna, dobija se putni trošak na nivou grada ili markica, 1 obrok. Prijava je obavezna. 2 dana su probna i nisu plaćena.

Dužnosti:
Čišćenje svih prostorija Hotela i Doma za stare, nekad je rad u hotelu a nekad u Domu koji se nalazi preko puta, pranje/peglanje veša…

Kako se prijaviti

CV-i poslati na info@svetigeorgije.co.rs Kontakt telefon: +381 60 643 56 24; +381 21 643 56 24 https://svetigeorgije.co.rs/

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad и Petrovaradin. Plata: 40,000 - 60,000.

96 ukupno pregleda, 1 danas