14 јула 15:40

Stalan posao Stručni saradnik u odeljenju tehničke pripreme

Anropa Consultancy – Objavio Anropa ConsultancyBilo gde

Opis posla

Anropa Consultancy za renomiranog klijenta u polju građevinarstva traži Stručnog saradnika u odeljenju tehničke pripreme.

Potrebni uslovi:
• Minimum IV stepen stručne spreme građevinskog usmerenja
• Minimum godinu dana relevantnog radnog iskustva
• Poznavanje rada na računaru – Excel, PowerPoint, AutoCAD, MS Project
• Poznavanje engleskog jezika
• Poželjna vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Obaveze i odgovornosti:

• Praćenje objave tendera, preuzimanje i obrada tenderske dokumentacije
• Izrada dokumentacije za učešće na tenderu, zastupanje u postupku otvaranja ponuda i vođenje evidencije o javnim nabavkama
• Praćenje realizacije ugovorenih projekata
• Izrada dinamičkih planova
• Izrada potrebne dokumentacije za predugovaranje ugovorenih projekta i praćenja realizacije istih
• Praćenje statističkih pokazatelja potrebnih za utvrđivanje cena materijala i radne snage

Kako se prijaviti

Vaš CV možete poslati na info@anropa.net. Za više informacija možete pozvati broj telefona 062/397-006.

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao.

434 ukupno pregleda, 1 danas