6 мар 18:05

Freelance-posao po projektu Strucnjaci za digitalni marketing

Quo-Enginee – Objavio quo-egineeBilo gde

Opis posla

Opis posla :
-Ucestvuje u definisanju strategije digitalnog marketinga.
-Upravlja marketing bazom podataka,nalozima na drustvenim mrezama i drugim digitalnim kanalima.
-Kreiranje i objavljivanje sadrzaja kroz vise platformi drustvenih mreza.
-Prati i analizira ucinak svih digitalnih marketisnih kampanja.
-Odrzavanja sadrzaj na web sajtu kompanije.
-Saradjuje sa svim interesnim stranama,radi kreiranja postova i optimizacije korisnickog drustva .
-Odrzavanje kvalitetnih odnosa i saradnje sa agencijama u segmentu digitalnog marketinga.
-Prati najnovije trendove iz oblasti digitalnih tehnologija .
-Aktivno angazovanje i komunikacija sa pratiocima brenda na drustvenim mrezama.

Uslovi:
-Iskustvo u obavljanju slicnih poslova.
-Napredni nivo engleskog jezika.
-Dobro poznavanje Google adwords i Google analitike.
-Izrazena kreativnost .
-Timski duh.

Kako se prijaviti

Posaljite nam Vas CV na email ad@quo-enginee.com Novi Sad,Nis.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Tagovi poslova: Niš и Novi Sad.

647 ukupno pregleda, 1 danas