26 јан 21:06

Stalan posao Tehnicar za daljinsku podrsku / Remote Support Technician

VITASOFT – Objavio ivtasdooKraljevo, Serbia

Opis posla

VITASOFT je kompanija koja od 2006 godine pruza IT usluge integracije serverskih sistema I daljinske podrske klijentima iz Amerike. VITASOFT saradjuje sa liderima u IT industriji kao sto su Microsoft, Dell, Cisco I VMWare. “VITASOFT” – Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Remote Support Technician – Technical Support Team

Tehnicar za daljinsku podrsku – Tim za tehnicku podrsku

Uslovi:

  • Pozeljna visoka strucna sprema
  • Pozeljno 1+ godine radnog iskustva u IT-ju
  • Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
  • Znanje hardvera/softvera (serverski I klijentski sistemi)
  • Pozeljno znanje konfiguracije I osnovne administracije sledecih platformi i hardvera: Microsoft Server, aktivni direktorijum, domenska okruzenja, firewall, ruter, access points i Microsoft Outlook
  • Pozeljno osnovno poznavanje – Windows Server 2008/2012/2016, Microsoft Exchange Server 2010/2013/2016
  • Pozeljno poznavanje mreza i mreznih protokola kao I osnovnih mreznih arhitektura
  • Dobre organizacione i komunikativne sposobnosti, samostalnost u resavanju problema, optimizaciji procesa i dobro podnosenje kratkih rokova
  • Da zivite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Daljinska tehnicka podrska klijentima
  • Svakodnevna email i telefonska komunikacija sa klijentima na engleskom jeziku
  • Asistiranje sistem inzinjeru na resavanju jednostavnijih problema i preuzimanje zadataka
  • Pracenje instrukcija od strane sistem inzinjera u radu na projektima i saradnji sa klijentima
  • Daljinska podrska tehnicaru na terenu pri implementaciji hardvera, softvera I pruzanja svakodnevne tehnicke podrske klijentima
  • Implementacija novih racunara, inicijalna konfiguracija ukljucujuci pratecu opremu (stampaci, skeneri…itd)
  • Implementacija i inicijalna konfiguracija mrezne opreme (Access Points, routers, firewalls and switches)
  • Osnovna administracija serverskih infrastruktura zasnovanih na Microsoft tehnologijama
  • Analiza i resavanje problema vezanih za klijent i server operativne sisteme
  • Implementacija backup resenja i inicijalna konfiguracija
  • Pracenje i nadgledanje klijentskih sistema (PRTG Monitoring) i izvestavanje
  • Pracenje procedura u svakodnevnom radu
  • Azuriranje dokumentacije za klijente i slanje notifikacija klijentima
  • Radno vreme od 17h do 01h

Beneficije:

  • 3 meseca trening – placen (Ugovor o radu)
  • Planski trening sa virtuelnim laboratorijama, saradnjom sa sistem inzinjerom i mogucnost brzog napredovanja na predvidjenu poziciju
  • Mogucnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj IT kompaniji
  • Rad u kompaniji koja se 10 godina bavi IT-jem
  • Stalno usavrsavanje i rad sa najnovijim tehnologijama
  • Pozitivna radna atmosfera i okruzenje uz sobu za zabavu i opustanje (Kablovska & Sony PS4), kao i posluzenje toplih i hladnih napitaka
  • Centralna lokacija sa pogledom na reku
  • Mogucnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste u blizini Kraljeva

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@vitasoft.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 20,000 - 40,000.

1300 ukupno pregleda, 1 danas