30 апр 20:38

Stalan posao TEHNIČAR ZA TEHNIČKE PREGLEDE I MERENJA TELEKOMUNIKACIONIH OBJEKATA

AstelBilo gde

Opis posla

TEHNIČAR ZA TEHNIČKE PREGLEDE I MERENJA TELEKOMUNIKACIONIH OBJEKATA, učestvuje u tehničkim pregledima i merenjima iz oblasti telekomunikacija,. Priprema i ekspeduje Izveštaje o tehničkim pregledima i merenjima, vodi korespodenciju i evidenciju izvršenih tehničkih pregleda i merenja, saradjuje u izradi prateće dokumentacije. Učestvuje u obilasku lokacija i sagledava mogućnosti za montažu opreme, učestvuje u obilasku lokacija i izradi tehničke dokumentacije za potrebe operatora, učestvuje u obilasku trasa i izradi tehničke dokumentacije za optičke mreže.

Tražena stručna sprema – viša ili srednja tehnička, elektro struke.

Radno iskustvo: sa ili bez radnog iskustva

Dodatni uslovi: vozačka dozvola B kategorije, osnovno poznavanje engleskog jezika

Kako se prijaviti

Prijave slati na mail adresu: marijana.stevanovic@astel.rs

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

694 ukupno pregleda, 1 danas