15 окт 15:33

Stalan posao TEHNIČKI CRTAČ ELEKTROINSTALACIJA

ELKOD – Objavio ELKODBilo gde

Opis posla

TEHNIČKI CRTAČ ELEKTROINSTALACIJA

Opis posla:

  • Izrada projektno-tehničke dokumentacije elektro instalacija stambenih, poslovnih i industrijskih objekata (crteži osnova sa prikazom instalacija, preseci, detalji, šeme, tehnički opisi, specifikacija opreme…),
  • Koordinacija elektroinstalacija sa ostalim strukama (sinhron plan),
  • Priprema za štampu, pakovanje i predaja tehničke dokumentacije,
  • Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom (priprema liste crteža, arhiviranje podataka…).

Uslovi i potrebno iskustvo:

  • Srednja stručna sprema – završena elektrotehnička škola,
  • Poznavanje programa za izradu tehničke dokumentacije na računaru (AutoCAD, MS-Office, Relux/DIALux i sl.),
  • Dobro poznavanje opšte-tehničkih parametara (tehničko pismo, tehničko crtanje, šematski prikazi itd.),
  • Visoke komunikativne sposobnosti i sklonost ka timskom radu
  • Radno iskustvo je poželjno ali ne i neophodno,
  • Konverzacijski nivo engleskog i poznavanje tehničkog nemačkog jezika.

Zaposlenima nudimo:

  • Dobre uslove rada i mogućnost stalnog zaposlenja,
  • Prijatno radno okruženje i dobre međuljudske odnose,
  • Profesionalnu obuku i stručno usavršavanje (npr. učenje nemačkog jezika, obuku u softverskim alatima – MicroStation, Revit, stručne kurseve itd.).
  • Rad na inostranim projektima gde se poštuju procedure i gde zaposleni tačno znaju šta se od njih očekuje.
  • Ukoliko želite da postanete deo našeg tima , pošaljite CV na
  • office@rs
  • jovanova@elkod.rs
  • +381 69 2577880 Bojana

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao.

122 ukupno pregleda, 1 danas