7 феб 22:17

Stalan posao Tesari – Zidari – Kranisti za Nemacku

Jugorad – Objavio JugoradBilo gde

Opis posla

Tesari – Zidari – Kranisti za Nemacku
Samo samostalni MAJSTORI da se jave koji su vec radili u EU drzavama.

Uslovi:
Legalne radne dozvole. Da radite bes straha od ZOLL nemacki!!!
Udoban smestaj i prevoz u Nemacku placa Firma. Bez hrane !
Radi se mesecno 180-240 sahati.
Okvirna plata: 1.900 – 2.600 EUR netto!
Radne dozvolole omogucavamo za 3-5 tjedna !!!
Moze sve Pasosi SRB – BIH – MK – MNE.
Putovnica mora da vazi naj manje jos 18 mjeseci !

Molimo samo ozbilne SAMOSTALNE Majstore da se jave.
Prednost imaju Majstori koji znaju citat nacrt.
Kranisti moraju imati certifikat i obavezno da imaju radno iskustvo za EU Drzave od naj manje 6 godina.
Starost: Od 27 do 55 godine!

!!! STOP alkoholičari !!!

STOP!!! NE TREBAJU pomocni radnici, keramicar, Tapetar, moleri, elektricari, vodovodjije itd. !!!! STOP!!! MOLIMO vas de ne zovete bez veze!!!!

Telefon/Viber: 00385 99 4817 399 !! Samo pozivi!!

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 100,000 i preko.

588 ukupno pregleda, 1 danas