Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
21 авг 15:19

Stalan posao Traze se Agenti!

Swisscom – Objavio SwisscomBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Ako bi rado počeli sa radom od kuće iz oblasti socijalnih media kao sto su facebook, youtube, instagram,ovo je prava prilika za vas !

USLOVI SU :

》 Komunikativnost
》 Ambicioznost
》 Ozbiljnost
》 Laptop/tablet ili smart telefon
》 Dobra internet konekcija
》 Volja i želja za rad
》 Poznavanje socijalnih mreza je pozeljno ali nije obavezno. Placen trening.

NUDIMO :

》 Stalan posao
》 Fleksibilno radno vreme
》 Isplata dva puta mesecno (1. u mesecu 15. u mesecu)
》 Ako se odlucite za puno radno vreme o 40 sati pocetna plata od 1000-1300eura
》 Fleksibinla satnica 6.5-8.12 eura

Kako se prijaviti

AKO STE ZAINTERESOVANE I ISPUNJAVATE ODREĐENE USLOVE JAVITE NAM SE NA EMAIL : posao.swisscom@protonmail.ch (CV Pozeljan ali nije obavezan)

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

616 ukupno pregleda, 1 danas