4 феб 19:27

Stalan posao Tražimo kuvara sa iskustvom

Gostilna Sosič, Strunjan 42, Portoroz-Portorose, Slovenija – Objavio Gastronomy42Bilo gde

Opis posla

Tražimo kuvara sa iskustvom, poželjno u a la carte restoranu, ali nije neophodno.

Potrebna je fleksibilnost u radu zbog specifičnosti mediteranske i lokalne kuhinje, kao i neujednačenog obima posla tokom leta i zime.

Poželjna je vozačka dozvola zbog rasporeda javnog prevoza

Nudimo:

  • Podnosimo dokumentaciju za izdavanje radne dozvole u Sloveniji
  • Redovna plata i dobri uslovi rada
  • Cenimo posvećenost poslu

Kako se prijaviti

Pošaljite vaš CV na sledeću email adresu: gostilna.sosic@gmail.com ili se javite lično preko Viber aplikacije na broj +38641345611. Ukoliko se ne javimo odmah na Vaš poziv, znači da smo zauzeti i da ćemo Vas kontaktirati u najkraćem roku.

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Slovenija.

579 ukupno pregleda, 1 danas