17 апр 19:17

Stalan posao Trgovac-Prodavac/ica

TR eS.eN.eN. – Objavio esenenlesLeskovac, Serbia

Opis posla

Trgovinskoj radnji potreban Prodavac-Trgovac, sa srednjom trgovinskom ili ekonomskom školom za rad u trgovini na poslovima:

-Prijem;
-Klasifikacija;
-Aranžiranje; i
-Prodaja robe široke potrošnje.

Uslovi za kandidate:
-Minimum srednja škola trgovinske ili ekonomske struke;
-Poznavanje rada na računaru;
-Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
-Radno iskustvo u radu u trgovini nije neophodno, ali je prednost;
-Mogućnost rada u situacijama koje zahtevaju punu pažnju;
-Kreativnost.

Ovo je posao za vas ukoliko volite rad sa ljudima i ukoliko ste komunikativni, kreativni, pošteni, spremni za napredak i usavršavanje, ukoliko uživate u pomaganju drugima.

Probni rad i testiranje do 21dan, prvih 7 dana bez, a narednih 14 uz naknadu.

Konkurs otvoren do: 29.4.2016

Lokacija posla: Leskovac

Prijave slati putem sajta.

Biće kontaktirani samo kandidati sa ekonomskom ili trgovinskom školom, čije radne biografije zadoivolje minimum uslova.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Leskovac. Plata: 20,000 - 40,000.

1759 ukupno pregleda, 1 danas