16 окт 16:28

Stalan posao Usled povećanja obima posla i povećanja proizvodnog prostora, firmi MC POWER potrebno je vise CO2 zavarivača

mc power – Objavio MC POWERBilo gde

Opis posla

Usled povećanja obima posla i povećanja proizvodnog prostora, firmi MC POWER potrebno je vise CO2 zavarivača za rad u Subotici na izradi novih vagona i cisterni. Obezbeđen smeštaj! Neophodno proći ulaznu probu.

USLOVI:

Za zavarivače koji prođu u prvu grupu

*500 dinara satnica

2. Na odradjenih 200h dodatnih 50 din na svaki odradjen sat (npr. 200h*550din=110000din)

3. Na odradjenih 200h besplatna mesecna karta za Suboticu ili 2500 din bonus na plati (po dogovoru)

4. Na odradjenih 230h dodatnih 30 din na svaki odradjen sat (npr. 230h*580din=133.400din)

5. Na odradjenih 8h dnevno jedan besplatan obrok, a na odradjenih 12h dnevno 2 obroka

6. Besplatan smestaj u Subotici. Ako imate sopstveni smeštaj bonus nap lati za taj mesec je 8200 din.

7. Akontacije 6000din na nedeljnom nivou do prve plate, nakon prve odradjene nedelje.

8. Motivacioni bonus u iznosu od 7000 din na odradjenih 230h

Za zavarivače koji prođu u drugu grupu:

* 400 dinara satnica

2. Na odradjenih 200h dodatnih 50 din na svaki odradjen sat (npr. 200h*450din=90000din)

3. Na odradjenih 200h besplatna mesecna karta gradskog prevoza za Suboticu ili 2.500 din na plati (po dogovoru)

4. Na odradjenih 230h dodatnih 15din na svaki odradjen sat (npr. 230h*465din=106950din)

6. Besplatan smestaj u Subotici ili ako imate sopstveni smeštaj, bonus nap lati za taj mesec je 8.200 din.

7.  Akontacije 6000 din na nedeljnom nivou do prve plate, nakon prve odrađene nedelje

8. Motivacioni bonus u iznosu od 4000 din na odradjenih 200h

Svakog utorka i četvrtka su ulazne probe u toku prepodnevnih  časova. Moguće je organizovati ostalim radnim danima po dogovoru.  Kada polozite probu sledeci dan se ide na lekarski pregled koji firma placa, kao I obuku zastite na radu (u fabrici). Atesti su poželjni, ali nisu uslov za početak rada. Moguć napredak iz druge u prvu grupu.

Na ulaznoj probi se

Radi suceona vertikala sa oborenim ivicama 45 stepeni, radi se koren, popuna I zavrsni prelaz (ploce 10mm ili 12mm)

Pozeljno je da svaki radnik ponese svoje odelo I cipele za probu.

Svi radnici su prijavljeni.

Kako se prijaviti

Možete nam se javiti telefonskim putem na 069 411 04 15 ili 069 412 04 15, kao i mejlom dostaviti CV ako želite na sledeći imejl: mcpowerjobs@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Subotica. Plata: 100,000 i preko.

493 ukupno pregleda, 1 danas