6 маја 18:39

Stalan posao Vise pozicija u ugostiteljstvu – Katar

Veston d.o.o. – Objavio Veston agencijaBilo gde

Opis posla

Za našu partnersku HR agenciju i jednu od najvećih kompanija u sektoru hotelijerstva u Kataru tražimo iskusne saradnike iz celog regiona, za rad u ekskluzivnim hotelima.

  • Waiters (20)
  • Waitress (20)
  • F&B Supervisors (5)
  • Assistant Restaurant Managers – (5)
  • Housekeeping Supervisors -(5)
  • Kitchen Stewards – (5)
  • Baritas 3
  • Shift Stewards 3

Naš klijent će posetiti Srbiju u maju mesecu, kada će se organizovati i intervjui sa izabranim kandidatima ( na engleskom jeziku).

Uslovi:
– Znanje engleskog jezika
– Radno iskustvo u ugostiteljstvu

Ponuda poslodavca:
– Ugovor o radu na dve godine
– Zdravstveno osiguranje, godišnji odmor i radno vreme prema zakonu o radu Katara
( 9 radnih sati-1 sat pauze)
– Plata : spremni su da izađu u susret željama kandidata, koji zadovoljavaju uslove konkursa. Navedite očekivanu platu u Vašem CV-u.
– Smeštaj i aviokarte obezbeđeni

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa, pošaljite Vaš CV sa informacijama o radnom iskustvu i fotografijom celog stasa. Detaljne informacije o uslovima rada kandidati će dobiti na razgovoru sa poslodavcem. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni putem telefona ili e-maila o mestu i terminu održavanja.

Kontakt mail: nikola.veston@gmail.com

Kako se prijaviti

Kontaktirajte nas putem email-a ili facebook-a. Email: nikola.veston@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/veston.doo/

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Katar. Plata: 80,000 - 100,000.

775 ukupno pregleda, 1 danas