21 авг 21:33

Privremen posao Vozač B kategorije

TOPPRIME – Objavio TOPPRIMEBilo gde

Opis posla

U potrazi ste za novim poslom i boljom zaradom?
Posao sa punim radnim vremenom ili dopunski posao?

Na pravom ste mestu!

Potrebni su nam harizmatični kandidati spremni za ozbiljan i odgovoran pristup poslu u BEOGRADU.

USLOVI ZA RAD:
– Automobil sa 5 vrata, koji je proizveden 2006. godine i kasnije.
– Minimum 5 godina vozačkog iskustva (posedovanja vozačke dozvole B kat.).
– Zdravstvena sposobnost za vozača B kategorije, da pravosnažnom sudskom odlukom niste osuđivani, da nemate zabranu upravljanja motornim vozilom, min 25 i max 60 godina života

POGODNOSTI RADA:
– Fleksibilno radno vreme.
– Zarada u skladu sa vremenom provedenim na radu.
– Ugovor o radu ili ugovor o dopunskom radu.
– Redovna i brza isplata (na sedmičnom nivou).
– U kasnijem periodu i mogućnost korišćenja službenog automobila.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove odmah ćete biti pozvani na razgovor, sa neophodnim dokumentima.

Kako se prijaviti

Prijavu za posao pošaljite SMS porukom na broj +38163 81 46 750. U SMS poruci navedite sledeće podatke: ime i prezime, mesto stanovanja, broj telefona, model i godinu proizvodnje automobila.

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 60,000 - 80,000.

835 ukupno pregleda, 1 danas